Müşteri Hizmetleri0232 2395577 0554 4118484

Hoşgeldiniz. Bugün

Urla Komple Tadilat ve Dekorasyon İşleri

Ana Sayfa » Duyurular » Urla Komple Tadilat ve Dekorasyon İşleri

img_0914Urla bölgesinde tüm anahtar teslim tadilat, dekorasyon ve yenileme, ihtiyaçlarınız için bizi hemen arayın, Urla da referanslı tadilat firması olma özelliğimiz, kaliteli konusunda uzman ekip arkadaşlarıyla sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyat ve çözümlerle sunalım.

Tel :    0 232 239 55 77     Fax :   0 232 239 24 86    Mobil :0 554 411 84 84

 

 

 

Urla bölgesinde tadilat dekorasyon firması olarak sunduğumuz başlıca hizmetlerimiz;

Urla Komple tadilat işleri, Urla Mağaza tadilatı, Urla Ev tadilatı, Urla Ofis tadilatı, Urla Okul Etüd ve Dershane tadilatı, Urla Fabrika tadilatı, Urla Anahtar teslim tadilat işleri, Urla Sıva ve boya işleri, Urla Mantolama, Urla Ses yalıtımı, Urla Mutfak tadilatı,tasarımı ve mutfak dolabı, Urla Banyo tasarımı ve banyo dolabı, Urla Sundurma, Kamelya, Veranda yapımı, Urla Granit – Mermer Uygulamaları ve Tadilatı, Urla Kartonpiyer, Urla Asma tavan, Urla Bölme duvar, Urla Fayans seramik döşeme işleri, Urla Sıhhi tesisat, Urla Elektrik tesisatı, Urla Doğalgaz tesisatı, Urla Çatı tadilatı, Urla İç ve Dış Cephe mantolama, Urla Çelik Kapı, Urla PVC Sistemleri, Urla Cam Balkon Sistemleri ve Urla Ferforje Uygulamaları hizmeti veren firmamız, tecrübesi ve uzman personeli ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

Süreç Nasıl İşler?

Urla Bölgesinde Tadilatını yaptırmak istediğiniz yer ziyaret edilir ve proje için ölçüler alınır, önerilerimiz ve sizin istekleriniz doğrultusunda mekana uygun şekilde projemizi birlikte oluştururuz.

Kullanılacak malzemelerin seçimi ve fiyatlandırma çalışması yapılır. Projeyle ilgili detaylı fiyat teklifimizi sunarız.

Teklif onayı ile birlikte yapılacak işlerin tüm detayları akıllarda soru işareti bırakmayacak şekilde yazılarak, tadilat sözleşmemizi yapıp projeye başlarız. (Sözleşme haricinde ilave bir iş veya yazılı hususlarda değişiklik istenmediği sürece hiç bir ilave ücret talep edilmez. Sözleşme bedelinin yarısı (malzeme alımı v.s. için) peşin talep edilir. Kalan miktar ise iş tesliminde alınır. (İsteyen müşterilerimize malzeme alımında kendi kredi kartına taksit imkanı sağlayabiliyoruz.))

Belirlenen tarihte proje tamamlanarak işleri sonlandırır, sizinde değerlendirmenizi aldıktan sonra projeyi teslim ederiz.

 

14 Şubat 2017

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz