Müşteri Hizmetleri0232 2395577 0554 4118484

Hoşgeldiniz. Bugün

Narlıdere Komple Tadilat ve Dekorasyon İşleri

Ana Sayfa » Blog » Narlıdere Komple Tadilat ve Dekorasyon İşleri

Narlıdere Komple Tadilat ve Dekorasyon İşleri Tüm anahtar teslim tadilat, dekorasyon ve yenileme fiyatları için firmamız 0 554 411 84 84 ve 0 232 239 55 77 nolu telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Narlıdere bölgesinde tüm anahtar teslim tadilat, dekorasyon ve yenileme, ihtiyaçlarınız için bizi hemen arayın, referanslı tadilat firması olma özelliğimiz, kaliteli konusunda uzman ekip arkadaşlarıyla sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyat ve çözümlerle sunalım.

 Tel :    0 232 239 55 77     Fax :   0 232 239 24 86    Mobil :0 554 411 84 84

 

Narlıdere bölgesinde tadilat olarak sunduğumuz başlıca hizmetlerimiz;

Narlıdere Komple tadilat işleri, Narlıdere Mağaza tadilatı, Narlıdere Ev tadilatı, Narlıdere Ofis tadilatı, Narlıdere Okul Etüd ve Dershane tadilatı, Narlıdere Fabrika tadilatı, Narlıdere Anahtar teslim tadilat işleri, Narlıdere Sıva ve boya işleri, Narlıdere Mantolama, Narlıdere Ses yalıtımı, Narlıdere Mutfak tadilatı,tasarımı ve mutfak dolabı, Narlıdere Banyo tasarımı ve banyo dolabı, Narlıdere Sundurma, Kamelya, Veranda yapımı, Narlıdere Granit – Mermer Uygulamaları ve Tadilatı, Narlıdere Kartonpiyer, Narlıdere Asma tavan, Narlıdere Bölme duvar, Narlıdere Fayans seramik döşeme işleri, Narlıdere Sıhhi tesisat, Narlıdere Elektrik tesisatı, Narlıdere Doğalgaz tesisatı, Narlıdere Çatı tadilatı, Narlıdere İç ve Dış Cephe mantolama, Narlıdere Çelik Kapı, Narlıdere PVC Sistemleri, Narlıdere Cam Balkon Sistemleri ve Narlıdere Ferforje Uygulamaları hizmeti veren firmamız, tecrübesi ve uzman personeli ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

Süreç Nasıl İşler?

Tadilatını yaptırmak istediğiniz yer ziyaret edilir ve proje için ölçüler alınır, önerilerimiz ve sizin istekleriniz doğrultusunda mekana uygun şekilde projemizi birlikte oluştururuz.

Kullanılacak malzemelerin seçimi ve fiyatlandırma çalışması yapılır. Projeyle ilgili detaylı fiyat teklifimizi sunarız.

Teklif onayı ile birlikte yapılacak işlerin tüm detayları akıllarda soru işareti bırakmayacak şekilde yazılarak, tadilat sözleşmemizi yapıp projeye başlarız. (Sözleşme haricinde ilave bir iş veya yazılı hususlarda değişiklik istenmediği sürece hiç bir ilave ücret talep edilmez. Sözleşme bedelinin yarısı (malzeme alımı v.s. için) peşin talep edilir. Kalan miktar iş tesliminde alınır. (İsteyen müşterilerimize malzeme alımında kendi kredi kartına taksit imkanı sağlayabiliyoruz.))

Belirlenen tarihte proje tamamlanarak işleri sonlandırır, sizinde değerlendirmenizi aldıktan sonra projeyi teslim ederiz.

12 Aralık 2016

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz