Müşteri Hizmetleri0232 2395577 0554 4118484

Hoşgeldiniz. Bugün

Mutfak Tadilatı Dekorasyon ve Yenileme

Ana Sayfa » Tadilat Hizmetlerimiz » Mutfak Tadilatı Dekorasyon ve Yenileme

Mutfak Tadilatı Dekorasyon ve Yenileme

Süreç Nasıl İşler?

Tadilatını yaptırmak istediğiniz yer ziyaret edilir ve proje için ölçüler alınır, önerilerimiz ve sizin istekleriniz (ankastre ürünler vs.) doğrultusunda mutfağınıza uygun şekilde projemizi birlikte oluştururuz.

Kullanılacak mutfak malzemelerinin seçimi ve fiyatlandırma çalışması yapılır. Projeyle ilgili detaylı fiyat teklifimizi sunarız.

Teklif onayı ile birlikte yapılacak işlerin tüm detayları akıllarda soru işareti bırakmayacak şekilde yazılarak, mutfak tadilat sözleşmemizi yapıp projeye başlarız. (Sözleşme haricinde ilave bir iş veya yazılı hususlarda değişiklik istenmediği sürece hiç bir ilave ücret talep edilmez. Sözleşme bedelinin yarısı (malzeme alımı v.s. için) peşin talep edilir. Kalan miktar iş tesliminde alınır. (İsteyen müşterilerimize malzeme alımında kendi kredi kartına taksit imkanı sağlayabiliyoruz.)

Belirlenen tarihte proje tamamlanarak işleri sonlandırır, sizinde değerlendirmenizi aldıktan sonra projeyi teslim ederiz.

Profesyonel ve uzman ekip ile kısa zamanda anahtar teslim tüm mutfak tadilat ve yenileme işleriniz için 0 554 411 84 84 ve 0 232 239 55 77 nolu telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Uyarı: Görseller kendi çalışmalarımız olup, izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.

15 Mart 2017

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz