Müşteri Hizmetleri0232 2395577 0554 4118484

Hoşgeldiniz. Bugün

Komple Tadilat İşleri

Ana Sayfa » Karşılama » Komple Tadilat İşleri

Komple Tadilat İşleri

Tadilat işlerinde organizasyon ve ekip işi çok önemlidir. Bir ustanın tek başına tadilat işinde başarılı olması ve işi zamanında teslim edebilmesi çok zordur. Elektrik,sıhhi tesisat,fayans,parke,alçı,boya,kapı,pencere doğramaları v.s. gibi birçok iş tadilat kapsamına girdiğinden tüm bu işleri yürütebilecek uzman ekip ve firmalar tercih edilmelidir.
Evinizi, iş yerinizi yenilemek mi istiyorsunuz? Tadilatisi.com olarak sizlerin yaşam ve çalışma mekanlarınızı yenilerken aynı anda ekonomik ve güvenilir “Anahtar teslim çözümler” sunuyoruz.

Komple iç tadilat işleri, mağaza tadilatı, ev tadilatı, ofis tadilatı, anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, mutfak ve banyo tasarımı, PVC doğrama, çatı yalıtımı, kartonpiyer, asma tavan, bölme duvar, fayans seramik döşeme işleri, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, doğalgaz tesisatı,Komple ev tadilatı, komple işyeri tadilatı, iç cephe boya, dış cephe boya, duvar kağıdı, ışık sistemleri, laminant ve lamine parke gibi her türlü dekorasyon uygulamasını sizler için yapıyoruz.

Uyarı: Görseller kendi proje ve çalışmalarımız olup, izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz !

15 Mart 2017

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz