Müşteri Hizmetleri0232 2395577 0554 4118484

Hoşgeldiniz. Bugün

Karşıyaka Komple Tadilat ve Dekorasyon

Ana Sayfa » Blog » Karşıyaka Komple Tadilat ve Dekorasyon

154-kopya

Karşıyaka Komple Tadilat ve Dekorasyon İşleri Tüm anahtar teslim tadilat, dekorasyon ve yenileme fiyatları için firmamız 0 554 411 84 84 ve 0 232 239 55 77 nolu telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yapmış olduğumuz projelere ait fotoğrafları görmek için Referanslar ve Fotoğraflar tıklayın

Karşıyaka bölgesinde tüm anahtar teslim tadilat, dekorasyon ve yenileme, ihtiyaçlarınız için bizi hemen arayın, referanslı tadilat firması olma özelliğimiz, kaliteli konusunda uzman ekip arkadaşlarıyla sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyat ve çözümlerle sunalım.

 Tel :    0 232 239 55 77     Fax :   0 232 239 24 86    Mobil :0 554 411 84 84


img_2389 
Karşıyaka bölgesinde tadilat olarak sunduğumuz başlıca hizmetlerimiz;

Karşıyaka Komple tadilat işleri, Karşıyaka Mağaza tadilatı, Karşıyaka Ev tadilatı, Karşıyaka Ofis tadilatı, Karşıyaka Okul Etüd ve Dershane tadilatı, Karşıyaka Fabrika tadilatı, Karşıyaka Anahtar teslim tadilat işleri, Karşıyaka Sıva ve boya işleri, Karşıyaka Mantolama, Karşıyaka Ses yalıtımı, Karşıyaka Mutfak tadilatı,tasarımı ve mutfak dolabı, Karşıyaka Banyo tasarımı ve banyo dolabı, Karşıyaka Sundurma, Kamelya, Veranda yapımı, Karşıyaka Granit – Mermer Uygulamaları ve Tadilatı, Karşıyaka Kartonpiyer, Karşıyaka Asma tavan, Karşıyaka Bölme duvar, Karşıyaka Fayans seramik döşeme işleri, Karşıyaka Sıhhi tesisat, Karşıyaka Elektrik tesisatı, Karşıyaka Doğalgaz tesisatı, Karşıyaka Çatı tadilatı, Karşıyaka İç ve Dış Cephe mantolama, Karşıyaka Çelik Kapı, Karşıyaka PVC Sistemleri, Karşıyaka Cam Balkon Sistemleri ve Karşıyaka Ferforje Uygulamaları hizmeti veren firmamız, tecrübesi ve uzman personeli ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

Süreç Nasıl İşler?

Tadilatını yaptırmak istediğiniz yer ziyaret edilir ve proje için ölçüler alınır, önerilerimiz ve sizin istekleriniz doğrultusunda mekana uygun şekilde projemizi birlikte oluştururuz.

Kullanılacak malzemelerin seçimi ve fiyatlandırma çalışması yapılır. Karşıyaka da bulunan Projeyle ilgili detaylı fiyat teklifimizi sunarız.

Teklif onayı ile birlikte yapılacak işlerin tüm detayları akıllarda soru işareti bırakmayacak şekilde yazılarak, tadilat sözleşmemizi yapıp projeye başlarız. (Sözleşme haricinde ilave bir iş veya yazılı hususlarda değişiklik istenmediği sürece hiç bir ilave ücret talep edilmez. Sözleşme bedelinin yarısı (malzeme alımı v.s. için) peşin talep edilir. Kalan miktar iş tesliminde alınır. (İsteyen müşterilerimize malzeme alımında kendi kredi kartına taksit imkanı sağlayabiliyoruz.))

Belirlenen tarihte proje tamamlanarak işleri sonlandırır, sizinde değerlendirmenizi aldıktan sonra projeyi teslim ederiz.

 

28 Aralık 2016

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz