Müşteri Hizmetleri0232 2395577 0554 4118484

Hoşgeldiniz. Bugün

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

 

manset10

Tadilat işleri ve dekorasyon uzmanlık, eğitim gerektirir. Firmamız uzun yıllara dayanan deneyimi ve uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerimizi kaliteyle sunuyoruz. Profesyonel, kaliteli dekorasyon ve tadilat işleriniz için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Dekorasyon ve tadilat bizim işimiz.

Projelerimizi zamanında teslim ediyor, sizlere uygun fiyat garantisi veriyoruz. Konusunda uzman, deneyimli personelimiz yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilat işlerinizi yapıyor. Yaptığımız işin sorumluluğunu alıyoruz.

Ustalarla tek tek uğraşmak, yapılacak işlerin sırası gibi Tadilat ve onarım işlerinizi can sıkıcı, sorunlu işler olmaktan çıkarıyor, tek bir telefonla evinizin her türlü işlerini biz yapıyoruz ve anahtar teslim sizlere teslim ediyoruz.

Komple iç tadilat işleri, mağaza tadilatı, ev tadilatı, ofis tadilatı, anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, mutfak ve banyo tasarımı, PVC doğrama, çatı yalıtımı , kartonpiyer, asma tavan, bölme duvar, fayans seramik döşeme işleri, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, doğalgaz tesisatı, iç cephe mantolama, dış cephe mantolama, Cam Balkon … Kısaca aklınıza tadilat ve dekorasyon hakkında ne geliyorsa hepsini uyguluyoruz. Tadilat işlerini tek elde toplayarak fiyattan ve zamandan kazanıyorsunuz.

 

Adres: YENIKALE MAHALLESI HIDIROGLU SOKAK ALDOGAN SITESI NO:9/B         NARLIDERE/IZMIR   | TEL:+90 232 239 55 77 FAX:+90 232 239 24 86  |

Mail: bilgi@tadilatisi.com   | Web: www.tadilatisi.com   

12 Aralık 2016

Facebook'ta Biz