Müşteri Hizmetleri0232 2395577 0554 4118484

Hoşgeldiniz. Bugün

Buca Komple Tadilat ve Dekorasyon İşleri

Ana Sayfa » Blog » Buca Komple Tadilat ve Dekorasyon İşleri

244

Buca Komple Tadilat ve Dekorasyon İşleri Tüm anahtar teslim tadilat, dekorasyon ve yenileme fiyatları için firmamız 0 554 411 84 84 ve 0 232 239 55 77 nolu telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Buca bölgesinde tüm anahtar teslim tadilat, dekorasyon ve yenileme, ihtiyaçlarınız için bizi hemen arayın, referanslı tadilat firması olma özelliğimiz, kaliteli konusunda uzman ekip arkadaşlarıyla sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyat ve çözümlerle sunalım.

 

 Tel :    0 232 239 55 77     Fax :   0 232 239 24 86    Mobil :0 554 411 84 84

 

Buca bölgesinde tadilat olarak sunduğumuz başlıca hizmetlerimiz;

Buca Komple tadilat işleri, Buca Mağaza tadilatı, Buca Ev tadilatı, Buca Ofis tadilatı, Buca Okul Etüd ve Dershane tadilatı, Buca Fabrika tadilatı, Buca Anahtar teslim tadilat işleri, Buca Sıva ve boya işleri, Buca Mantolama, Buca Ses yalıtımı, Buca Mutfak tadilatı,tasarımı ve mutfak dolabı, Buca Banyo tasarımı ve banyo dolabı, Buca Sundurma, Kamelya, Veranda yapımı, Buca Granit – Mermer Uygulamaları ve Tadilatı, Buca Kartonpiyer, Buca Asma tavan, Buca Bölme duvar, Buca Fayans seramik döşeme işleri, Buca Sıhhi tesisat, Buca Elektrik tesisatı, Buca Doğalgaz tesisatı, Buca Çatı tadilatı, Buca İç ve Dış Cephe mantolama, Buca Çelik Kapı, Buca PVC Sistemleri, Buca Cam Balkon Sistemleri ve Buca Ferforje Uygulamaları hizmeti veren firmamız, tecrübesi ve uzman personeli ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

Süreç Nasıl İşler?

Tadilatını yaptırmak istediğiniz yer ziyaret edilir ve proje için ölçüler alınır, önerilerimiz ve sizin istekleriniz doğrultusunda mekana uygun şekilde projemizi birlikte oluştururuz.

Kullanılacak malzemelerin seçimi ve fiyatlandırma çalışması yapılır. Projeyle ilgili detaylı fiyat teklifimizi sunarız.

Teklif onayı ile birlikte yapılacak işlerin tüm detayları akıllarda soru işareti bırakmayacak şekilde yazılarak, tadilat sözleşmemizi yapıp projeye başlarız. (Sözleşme haricinde ilave bir iş veya yazılı hususlarda değişiklik istenmediği sürece hiç bir ilave ücret talep edilmez. Sözleşme bedelinin yarısı (malzeme alımı v.s. için) peşin talep edilir. Kalan miktar iş tesliminde alınır. (İsteyen müşterilerimize malzeme alımında kendi kredi kartına taksit imkanı sağlayabiliyoruz.))

Belirlenen tarihte proje tamamlanarak işleri sonlandırır, sizinde değerlendirmenizi aldıktan sonra projeyi teslim ederiz.

12 Aralık 2016

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz