Müşteri Hizmetleri0232 2395577 0554 4118484

Hoşgeldiniz. Bugün

Balçova Komple Tadilat ve Dekorasyon İşleri

Ana Sayfa » Blog » Balçova Komple Tadilat ve Dekorasyon İşleri

tadilat_nis-1   Balçova Komple Tadilat ve Dekorasyon İşleri Tüm anahtar teslim tadilat, dekorasyon ve yenileme fiyatları için firmamız 0 554 411 84 84 ve 0 232 239 55 77 nolu telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Balçova bölgesinde tüm anahtar teslim tadilat, dekorasyon ve yenileme, ihtiyaçlarınız için bizi hemen arayın, referanslı tadilat firması olma özelliğimiz, kaliteli konusunda uzman ekip arkadaşlarıyla sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyat ve çözümlerle sunalım.

 Tel :    0 232 239 55 77     Fax :   0 232 239 24 86    Mobil :0 554 411 84 84

 

 

Balçova bötadilat_mutfak-3lgesinde tadilat olarak sunduğumuz başlıca hizmetlerimiz;

Balçova Komple tadilat işleri, Balçova Mağaza tadilatı, Balçova Ev tadilatı, Balçova Ofis tadilatı, Balçova Okul Etüd ve Dershane tadilatı, Balçova Fabrika tadilatı, Balçova Anahtar teslim tadilat işleri, Balçova Sıva ve boya işleri, Balçova Mantolama, Balçova Ses yalıtımı, Balçova Mutfak tadilatı tasarımı ve mutfak dolabı, Balçova Banyo tasarımı ve banyo dolabı, Balçova Sundurma, Kamelya, Veranda yapımı, Balçova Granit – Mermer Uygulamaları ve Tadilatı, Balçova Kartonpiyer, Balçova Asma tavan, Balçova Bölme duvar, Balçova Fayans seramik döşeme işleri, Balçova Sıhhi tesisat, Balçova Elektrik tesisatı, Balçova Doğalgaz tesisatı, Balçova Çatı tadilatı, Balçova İç ve Dış Cephe mantolama, Balçova Çelik Kapı, Balçova PVC Sistemleri, Balçova Cam Balkon Sistemleri ve Balçova Ferforje Uygulamaları

 

Süreç Nasıl İşler?

Tadilatını yaptırmak istediğiniz yer ziyaret edilir ve proje için ölçüler alınır, önerilerimiz ve sizin istekleriniz doğrultusunda mekana uygun şekilde projemizi birlikte oluştururuz.

Kullanılacak malzemelerin seçimi ve fiyatlandırma çalışması yapılır. Projeyle ilgili detaylı fiyat teklifimizi sunarız.

Teklif onayı ile birlikte yapılacak işlerin tüm detayları akıllarda soru işareti bırakmayacak şekilde yazılarak, tadilat sözleşmemizi yapıp projeye başlarız. (Sözleşme haricinde ilave bir iş veya yazılı hususlarda değişiklik istenmediği sürece hiç bir ilave ücret talep edilmez. Sözleşme bedelinin yarısı (malzeme alımı v.s. için) peşin talep edilir. Kalan miktar iş tesliminde alınır. (İsteyen müşterilerimize malzeme alımında kendi kredi kartına taksit imkanı sağlayabiliyoruz.))

Belirlenen tarihte proje tamamlanarak işleri sonlandırır, sizinde değerlendirmenizi aldıktan sonra projeyi teslim ederiz.

19 Aralık 2016

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz